Kolonie

Nasze kolonie letnie  dla dzieci od 6-12 lat realizują ponad 100 godzin zajęć języka angielskiego na turnusie w postaci lekcji, warsztatów, quizów, zajęć sportowych czy rekreacyjnych prowadzonych w sposób naturalny na zajęciach z rodowitymi Anglikami, Amerykanami czy Kanadyjczykami.

Taka nauka jest najłatwiejszym sposobem na efektywne przyswojenie języka angielskiego. Nie ma bowiem takiego podręcznika i sposobu nauczania na świecie, które dorównałyby efektywności uczenia naturalnego. Nauczyciele, native speakerzy, mają nie tylko odpowiednie kwalifikacje do nauczania języka obcego oraz doświadczenie w pracy z dziećmi, ale także entuzjazm i odpowiednią osobowość.

Jednocześnie posiadają oni wiele dodatkowych umiejętności: znają zasady i reguły uprawiania wielu dyscyplin sportowych, są umuzykalnieni i potrafią śpiewać lub grać na instrumentach muzycznych, a także potrafią wyreżyserować sztukę lub nakręcić dobry film czy musical. Wszyscy zatrudnieni przez nas nauczyciele mogą pochwalić się doświadczeniem w pracy w innych krajach, często z dziećmi z kręgu innych kultur.

Ważne informacje:
– każda kolonia zgłoszona jest w Kuratorium Oświaty,
– bardzo dbamy o bezpieczeństwo wszystkich uczestników obozów. Każdy nauczyciel native speaker przechodzi specjalne szkolenie pod nadzorem Kuratorium, żeby zdobyć uprawnienia na wychowawcę kolonijnego.
– autokary wyjeżdżają Krakowa i tam wracają,
– uczestnicy są ubezpieczeni od NNW. Zalecamy zawarcie ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie turystycznej u dowolnego ubezpieczyciela. Ubezpieczenie można zawrzeć w ciągu 5 dni od wpłaty zaliczki.
– rezerwacji miejsca można dokonać osobiście w naszym biurze przy ul. Siarczana 17 w Krakowie, telefonicznie – 579165071 lub mailowo – kontakt.cec.edu@gmail.com
– płatności można dokonać:
* jednorazowo w ciągu tygodnia od daty zapisu,
* w 2 ratach, I ratę w ciągu tygodnia od daty zapisu, a drugą na 2 tygodnie przez rozpoczęciem turnusu,
– wypełnioną kartę uczestnika (formularz do pobrania na stronie) prosimy o dostarczenie do biura Szkoły najpóźniej na 3 tygodnie przed rozpoczęciem turnusu,
– zawiadomienie z informacjami o turnusie otrzymają Państwo na 10 dni przed planowanym wyjazdem turnusu.