Wyróżnia nas

Co nas WYRÓŻNIA:

• Nowatorski program nauczania w kameralnych 5-6 osobowych grupkach. Autorski program realizowany jest przez nieszablonowych, wykwalifikowanych nauczycieli i lektorów.
  • Podejście do dzieci. Dzieci to wyjątkowa grupa uczniów, która wymaga wyjątkowego traktowania. Dobrze wiemy, że dzieci potrzebują ciepła, opieki i poczucia bezpieczeństwa na zajęciach.
  • Przyjazna atmosfera w szkole. Budujemy pozytywne skojarzenia z językiem obcym. Chcemy, aby dzieci przychodziły do nas z przyjemnością.
  • Wyposażenie. Mamy wszystkie niezbędne pomoce do pracy z dziećmi: książki, karty obrazkowe, plansze dydaktyczne, gry planszowe, maty edukacyjne, edukacyjne programy do nauki języków obcych, rekwizyty teatralne.
  • Współpraca z rodzicami. Podpowiadamy jak powtarzać materiał z dzieckiem w domu, jak wspólnie się bawić i motywować do nauki. Lektorzy są w stałym kontakcie z rodzicami, monitorują postępy dzieci na bieżąco.
  • Imprezy tematyczne. Raz w roku organizujemy anglojęzyczne zabawy: Pyjama Party, Halloween, bal karnawałowy itp. W zabawy wplatamy elementy kultury krajów obcojęzycznych. Jest to doskonała okazja, aby dzieci z różnych grup mogły się poznać.